Senaryo kılavuzu

Bu kılavuz, çeşitli ürünlerin temel özelliklerini açıklamaktadır.MotionBoard esas olarak görüntüleri kullanan özellikler. Konuların çoğu belirli örneklerle tanıtıldığından, özelliğin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını görmek için işlemin her adımını inceleyebilirsiniz.

Seyirci

Ana hedef kitle şudur:

 • Pano yaratıcısı

Gerekli bilgi

 • İçeriği ""İlk adım kılavuzu" "

Konular nasıl okunur

Konularda (sayfalarda) kullanılan başlıkların anlamları aşağıdaki gibidir:

 1. Başlık

  Konunun başlığı.

 2. Bu operasyonla ne yapabilirsiniz?

  İşlemin konusunu ve kullanımlarını öğrenerek çözülen konuları açıklar.

 3. Genel Bakış

  Konunun temel noktalarını ve arka planlarını açıklar.

 4. Önkoşullar

  Konuyu anlamak için gerekli bilgiyi açıklar. Çalışabilen kullanıcılar, sistem rolü (kullanıcının ait olduğu gruba atanan mevcut özellik ayrıcalıklarının bir koleksiyonu) ile tanımlanır.MotionBoard . Bu kılavuzda aşağıdaki sistem rolleri kullanılır ve üst düzey tüm alt düzey özellikleri kullanabilir.

  1. Yönetici

  2. Yönetim Kurulu Yöneticisi

  3. Standart kullanıcı

  4. Kullanıcıyı Görüntüle

 5. Prosedür ve kullanım

  Konunun içeriğini gerçekleştirmek için gereken prosedürleri ve açıklamaları açıklar. Panoların ve öğelerin nasıl kullanılacağı da gerektiği gibi açıklanmıştır.

 6. Sonraki adım

  Ayarları değiştirerek veya ekleyerek konuya ek olarak neler yapabileceğinizi açıklar. Konunun işlevlerini daha derinlemesine anlamanıza yardımcı olmak için bazı bilgiler de açıklanabilir.

 7. İlgili bilgilere bağlantılar

  Konuyla ilgili bilgileri açıklayan kılavuz sayfalarını açıklar. Bu, konunun işlevini derinlemesine anlamaya yardımcı olur.

Okuma kılavuzlarına ilişkin notlar

 • Bu kılavuzun bazı kısımlarında ekli örnekler kullanılmıştır.MotionBoard (panolar ve dosyalar gibi). Kullanımda ilgili numuneler yoksaMotionBoard , bu kılavuzun bir bölümünü kullanamazsınız.