Przewodnik po scenariuszach

W tym przewodniku opisano kluczowe funkcje różnychMotionBoard zawiera głównie obrazy. Ponieważ wiele tematów jest wprowadzonych z określonymi przykładami, będziesz mógł przejść przez każdy krok operacji, aby sprawdzić, czy funkcja spełnia Twoje potrzeby.

Publiczność

Głównymi odbiorcami docelowymi są:

 • Twórca tablicy

Niezbędna wiedza

 • Zawartość „„Przewodnik po pierwszym kroku” "

Jak czytać tematy

Znaczenie nagłówków używanych w tematach (stronach) jest następujące:

 1. Tytuł

  Tytuł tematu.

 2. Co możesz zrobić z tą operacją

  Opisuje problemy, które można rozwiązać, poznając temat i zastosowania operacji.

 3. Przegląd

  Opisuje kluczowe punkty tematu i ich tło.

 4. Wymagania wstępne

  Opisuje wiedzę wymaganą do zrozumienia tematu. Użytkownicy, którzy mogą operować, są opisani przez rolę systemu (zbiór dostępnych uprawnień do funkcji przypisanych do grupy, do której należy użytkownik)MotionBoard . W tym przewodniku używane są następujące role systemowe, a na wyższym poziomie można używać wszystkich funkcji niższego poziomu.

  1. Administrator

  2. Administrator zarządu

  3. Typowy użytkownik

  4. Wyświetl użytkownika

 5. Procedura i użycie

  Opisuje procedury i wyjaśnienia w celu realizacji treści tematu. W razie potrzeby opisano również sposób korzystania z tablic i przedmiotów.

 6. Następny krok

  Opisuje, co możesz zrobić poza tematem, zmieniając lub dodając ustawienia. Niektóre informacje mogą być również opisane, aby pomóc ci lepiej zrozumieć funkcje tematu.

 7. Linki do powiązanych informacji

  Opisuje strony podręcznika, które wyjaśniają informacje związane z tematem. Jest to pomocne w dogłębnym zrozumieniu funkcji tematu.

Uwagi dotyczące czytania przewodników

 • Niektóre części tego przewodnika wykorzystują przykłady dołączone doMotionBoard (takie jak tablice i pliki). Jeśli odpowiednie próbki nie istnieją w użyciuMotionBoard , nie możesz korzystać z części tego przewodnika.